• tablet DELL Latitude ST
    tablet DELL Latitude ST
  • tablet DELL Latitude ST
    tablet DELL Latitude ST
  • tablet DELL Latitude ST
    tablet DELL Latitude ST

 

W naszym internetowym sklepie firmowym Dell pojawił się tablet Dell Latitude ST.


Dell to jeden z tych producentów sprzętu komputerowego, który w swojej ofercie posiada tablety dotykowe. Tablety Dell charakteryzują się eleganckim wyglądem i bardzo dobrą jakością wykonania. Nie uświadczymy tutaj tandetnych plastików i skrzypiącej obudowy. Taki też jest nowy tablet Dell ST.

 

 

Nowa propozycja Della to propozycja przede wszystkim dla użytkowników biznesowych lub prywatnych, dla których liczy się ponadprzeciętna jakość wykonania oraz bardzo wysoka użyteczność sprzętu. Wszystkie funkcje biznesowe i multimedialne zapewnia system Microsoft Windows znany z notebooków i komputerów Dell. Jest to z pewnością solidna alternatywa dla tabletów pracujących na Androidzie.

 

Tablet posiada 10,1 calowy ekran dotykowy. Jego rozdzielczość wynosi 1280x800 pikseli. Ekran można obsługiwać zarówno palcami, jak i piórkiem cyfrowym zawartym w zestawie. Ekran jest pojemnościowy. Wyświetlacz tabletu Dell jest chroniony przez powłokę ze szkła Gorilla Glass, przez co całość odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne np. podczas upadku. W konstrukcji Dell Latitude ST zastosowano procesor Intel Atom Z670 o taktowaniu 1,5GHz, który współpracuje z 2GB pamięci RAM i układem graficznym GMA 600. Zastosowanie takiej konfiguracji sprzętowej sprawia, że nowy tablet Della jest wydajnym urządzeniem, a wszystkie zadania na nim można wykonywać sprawnie i szybko. Ponadto dane w tablecie zapisywane są na dyskach SSD o pojemności 64 bądź 128GB.


Łączność w tablecie Dell ST zapewnia moduł bezprzewodowego dostępu do Internetu WIFI oraz modem GSM 3G i 4G. Tablet wyposażony został również w Bluetooth 4.0. Dell ST posiada 2 kamery o rozdzielczościach 1,3 i 5 megapikseli. Wyposażenie uzupełnia czytnik kart pamięci oraz porty USB i HDMI. Opcjonalnie modele można wyposażyć również w moduł GPS. Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę przez 7 godzin.

 

Sprawdź dostępność tabletu DELL LATITUDE ST w sklepie Dell Promocje