Dell Streak 5 już w sprzedaży!

 

Pojawił się w sprzedaży Dell Streak 5, który jest połączeniem tabletu ze smartfonem. To dobra propozycja dla tych, którzy szukają tabletu z możliwością wykonywania rozmów telefonicznych.


Tablet Dell Streak

 

Producent urządzenia za główne zalety tabletu wymienia jego idealny rozmiar i możliwość natychmiastowej komunikacji. W tablecie zastosowano panoramiczny wyświetlacz pojemnościowy zaprojektowany do korzystania z sieci Web, aplikacji biznesowych i wideokonferencji. Producent umożliwia korzystanie z Dell Streak 5 w tak zwanym trybie poczty „push”. Dzięki temu tablet jest zawsze pod ręką i w każdym momencie korzystać z podręcznego kalendarza, kontaktów i zadań, a całość synchronizować z serwerami za pomocą usług Microsoft Exchange lub Google Gmail. Z innych ważnych funkcji Dell Streak 5 warto wymienić dostęp do Map Google z nawigacja, wskazówkami głosowymi, dokładnymi instrukcjami dojazdu oraz Street View 3D.

 

Tablet Dell Streak 5

 

Nad funkcjonalnością urządzenia czuwa system operacyjny Google Android 2.2 Froyo obslugujacy wielozadaniowość, dzięki Android Market z dostępem do tysięcy aplikacji użytkownik może robić, co chcesz.

 

Jak podaje producent w specyfikacji Dell Streak komunikuje się ze światem zewnętrznym za pomocą 3G, WiFi. Do dyspozycji mamy aparat o matrycy 5 Mpix, kamerkę do wideo rozmów 1,3 Mpix, Bluetooth. Za wydajną pracę odpowiada jednordzeniowy Qualcomm QSD 8250 o taktowaniu 1GHz.


Sam 5 calowy ekran (13 centymetrów) jest niezwykle wyraźny i odporny na uszkodzenia. Do jego konstrukcji został użyty ekran ze szkłem Gorilla Glass, znany z produktów Samsunga, czy Apple. Rozdzielczość wyświetlacza to 800 x 480 pikseli.

 

Sprawdź cenę Dell Streak 5” w sklepie DellPromocje.pl