• Tablet DELL XPS 10
    Tablet DELL XPS 10

DELL XPS 10 - nowy tablet DELL

 

Dell zapowiedział wprowadzenie na polski rynek tabletu DELL XPS 10. To kolejna nowość na rynku komputerów z systemem operacyjnym Windows RT.

Co wyróżnia nowy tablet DELL XPS 10 od konkurencji? Można go wyposażyć w mobilną stację dokującą z klawiaturą, dodatkowymi portami USB i HDMI. Czas pracy takiego zestawu wynosi wtedy 18 godzin. Na wyróżnienie zasługuje również obudowa DELL XPS 10. Ma być ona wyjątkowo wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe - Dellowi udało się zminimalizować na tyle samą obudowę, że wykorzystano przy budowie tabletu bezramkowy wyświetlacz HD, 3 mikrofony i 2 kamery pracujące w rozdzielczości HD.

Sercem tabletu DELL XPS 10 jest dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 1,5 GHz. Pojemność pamięci eMMC3 tabletu to według specyfikacji 64 GB.

Kolejnym wyróżnikiem jest szereg aplikacji biurowych (w tym oprogramowanie Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint i One Note), szereg aplikacji rozrywkowych Xbox Live oraz inne aplikacje multimedialne do odtwarzania muzyki i wideo. Oprogramowanie umożliwia integrację tabletu z kontami w serwisach społecznościach. Informacje z tego rodzaju portali wyświetlają się na bieżąco na kafelkach ekranu startowego.

Sugerowana cena producenta za tablet DELL XPS 10 ze stacją dokującą 2999 zł lub urządzenie bez stacji dokującej - 2299 zł.

Szukasz urządzeń marki DELL w najlepszych cenach? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego DELL Promocje lub zapytaj naszego konsultanta.