Laptop Dell Inspiron N5050 pełen nowości

 

W dystrybucji Dell Polska pojawił się nowy Laptop marki Dell oznaczony nazwą kodową N5050. Jego największą zaletą jest procesor Intel Core drugiej generacji wraz ze zintegrowaną kartę graficzną Intel HD. Prezentowany notebook to urządzenie klasy biznes. Jak każdy ze swoich poprzedników należących do serii Inspiron charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością i atrakcyjnym wyglądem. Z pewnością sprosta najwyższym oczekiwaniom zarówno użytkowników domowych jak i biznesowych.


Laptop Dell Inspiron N5050

 

Dell Inspiron N5050 dostępny jest w polskiej dystrybucji w dwóch kolorach – czerwonym i czarnym. Najważniejszą cechą omawianego laptopa jest zastosowanie w nim nowego procesora firmy Intel. Obsługuje on szereg nowych technologii - Intel Insider, Intel Quick Sync Video oraz drugą wersję Intel Wireless Display (WiDi). Dzięki tej ostatniej funkcji za pomocą Dell Inspiron N5050 jesteśmy w stanie przesyłać zabezpieczony materiał HD z notebooka do telewizora.

 

Najnowsza, druga już kolei generacja procesorów Intel Core charakteryzuje się ponadprzeciętną, wysoką wydajnością. Korzysta ona z nowej technologii przetwarzania obrazu i grafiki 3D. Dzięki zintegrowanej technologii graficznej - Intel HD komputer jest w stanie elastycznie dostarczać odpowiedniej mocy w zależności od potrzeb.

 

Laptop Dell Inspiron N5050

 

Sam procesor wykorzystuje także technologię Intel Turbo Boost 2.0. To stosunkowo nowe rozwiązanie technologiczne zapewniające równomierne obciążenia poszczególnych rdzeni procesora.

 

Notebook Dell 5050 posiada także nowy kontroler graficzny, który gwarantuje większą wydajność. W laptopie zagościła również technologia Intel Clear Video. Dzięki niej wszystkie oglądane przez nas filmy mają lepszą jakość i w bardziej rzeczywisty sposób oddają kolory. Opcjonalnie N5050 można wyposażyć w kartę graficzną ATI Radeon HD 6470.

 

Kolejną unikalną cechą jest Intel Quick Sync Video . To sprzętowe przyspieszenie grafiki. Zadaniem tej technologii jest eliminacja przestojów systemu związanych z przetwarzaniem materiałów wideo.

 

Bardzo ważną cechą jest nowy panoramiczny ekran HD (15 cali). Od dziś korzystanie z gier i filmów w domu, czy w podróży nie było tak łatwe i wygodne. Dzięki Dell Stage uzyskujemy łatwy dostęp do ulubionych zdjęć i filmów, a dzięki wbudowanej kamerce internetowej rozmowy ze znajomymi i rodziną będą możliwe w niemal każdym, dowolnym miejscu i czasie.

 

Notebook Dell Inspiron N5050 został wyposażony w port HDMI, dzięki czemu bardzo łatwo połączymy komputer z telewizorem HD. Całość pracuje pod kontrolą rekomendowanego przez Della systemu operacyjnemu Windows 7.

 

Dell Inspiron 15 (N5050) – Dane techniczne:

 

•             Procesory Intel Core i3 oraz i5
•             Wyświetlacz panoramiczny LED HD o przekątnej 15,6 cala, z kamerą internetową
•             Do 4 GB pamięci DDR3 o częstotliwości 1333 MHz
•             Dysk twardy o pojemności do 640 GB
•             Oryginalny system operacyjny, maksymalnie w wersji Windows 7 Home Premium

 

Sprawdź cenę Dell Inspiron N5050 w internetowym sklepie komputerowym DellPromocje.pl