Chroń swój komputer przed wirusami! Teraz do każdego zakupionego laptopa DELL i komputera DELL dodajemy Norton Internet Security 2013 Gratis.


 

Promocja dotyczy wszystkich laptopów DELL i komputerów DELL dostępnych w sklepie DellPromocje.pl. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. W przypadku chęci otrzymania oprogramowania Norton Intenet Security 2013 w prezencie prosimy o specjalną adnotację podczas składania zamówienia (pole komentarz).

Laptopy DELL dostępne w sklepie DellPromocje.pl

Komputery DELL dostępne w sklepie DellPromocje.pl

 

O Norton Internet Security 2013

Norton to jeden z najbardziej znanych programów do zabezpieczenia komputera. Producent programu, firma Symantec, oferuje pięć opatentowanych warstw zabezpieczeń, lepszą ochronę sieci społecznościowych, funkcje chroniące przed atakami typu scam, oraz udoskonalone funkcje działające w chmurze, wyznaczając przy tym nowe standardy wydajności i ochrony. Pakiet posiada zgodność z systemem operacyjnym Windows 8 i został zaprojektowany tak, aby zwiększyć szybkość i bezpieczeństwo w porównaniu z oprogramowaniem zabezpieczającym Windows Defender obecnym w systemie.

Interfejs Norton Internet Security jest przejrzysty a konfiguracja nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnej wiedzy. Norton Internet Security 2013 ma "Silent Mode" czyli tryb w którym przerwane są obciążające system działania, a użytkownik może spokojnie obejrzeć film czy zagrać w grę komputerową. W cichym trybie Norton Internet Security nie wyświetla też żadnych komunikatów.