Dell zaprezentował nowe laptopy z serii Inspiron, które są idealną odpowiedzią na wakacyjną rozrywkę, a także jesienny powrót do szkoły. Nowe laptopy odpowiadają na specyficzne potrzeby uczniów, studentów i rodziców, a dzięki 3 modelom każdy może znaleźć komputer odpowiadający na swoje potrzeby:


  • Inspiron 14z - to smukły i wydajny komputer o unikalnym stylu
  • Inspiron 15R i 17R to laptopy do codziennych zastosowań w domu
  • Inspiron 15R Special Edition i 17R Special Edition oferują studyjnej jakości doznania multimedialne.

 

Wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne laptopy Inspiron są dobrą inwestycją dla rodzin, bez względu na przeznaczenie komputera – do pomocy w pracach domowych, korzystania z multimediów, czy pomocy w prowadzeniu domu. Wszystkie przedstawione przez Dell laptopy Inspiron wyposażone są w procesory Intel 3. generacji (Ivy Bridge), system operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium i będą uczestniczyły w programie aktualizacji do najnowszego systemu Microsoft Windows 8.

 

Nowa rodzina laptopów Inspiron otrzymała nowy wygląd, a jednym z nowych elementów są zaokrąglone krawędzie. Dodatkowo Dell współpracował z Waves oraz Skullcandy, aby dostarczyć użytkownikom bogatego dźwięku. Laptopy wyposażone są także w technologię Waves MaxxAudio, która oferuje studyjnej jakości dźwięk podczas oglądania filmów i słuchania muzyki bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Inspiron 14z oraz Inspiron R Special Edition mają dodatkowo wbudowane głośniki sygnowane przez Skullcandy.

 

Inspiron 14z: ultramobilny towarzysz na powrót do szkoły

Dell Inspiron 14z

Dostępny od lipca tego roku, jest pierwszym w rodzinie Inspiron komputerem z kategorii Ultrabook. Inspiron 14z to idealny prezent na zakończenie studiów, dzięki mobilnej konstrukcji i dużej wydajności. Wykorzystuje technologie Intel Rapid Start Technology dla szybkiego startu i wychodzenia z trybu uśpienia i pozwala na 7 godzin pracy na wbudowanej baterii. Dzięki wykończeniu z polerowanego aluminium w dwóch kolorach (srebrny „Moon Silver” lub czerwony „Fire Red”), Inspiron 14z jest solidnym, dobrze wyposażonym Ultrabookiem w przystępnej cenie. Ważący od 1.87 kg i mierzący 21 mm w najgrubszym miejscu, jest łatwy w przenoszeniu w plecaku lub torbie.

 

Dell Inspiron 15r

Inspiron 15R oraz 17R: wszechstronne komputery do codziennych zastosowań Inspiron 15R oraz Inspiron 17R to eleganckie, wyposażone przydatne funkcje laptopy do codziennej pracy. Ekrany HD, bogaty dźwięk dzięki technologii Waves MaxxAudio 3, a także wiele opcji łączności i duży wybór procesorów, pamięci i dysków twardych, czynią je wielozadaniowymi komputerami dla całej rodziny. Opcjonalne kolorowe obudowy SWITCH pozwalają na proste dostosowanie wyglądu komputera do swoich upodobań.

 

Dell Inspiron 17r

Inspiron R Special Edition: pełnia doznań multimedialnych


Nowe laptopy Inspiron Special Edition oferują dużą wydajność i funkcje z segmentu premium dla wyjątkowych doznań podczas korzystania z multimediów, które wcześniej nie były dostępne w tej serii. Inspiron 15R Special Edition oraz 17R Special Edition pozwalają cieszyć bogatym dźwiękiem dzięki technologii Waves MaxxAudio 4 i głośnikom od Skullcandy, a także dedykowanej karcie graficznej AMD (Inspiron 15R Special Edition) i NVIDIA (Inspiron 17R Special Edition).

 

Nowe laptopy Inspiron R Special Edition mają obudowę z solidnego, eleganckiego aluminium w czarnym kolorze (Stealth Black), ekrany HD w standardzie, a także opcjonalne napędy Blu-ray. Inspiron 17R Special Edition jest także dostępny z opcjonalnym, superjasnym ekranem Full HD (400 nit), ekranem z matową powłoką lub matrycą Full HD 3D. Komputery mają podświetlaną klawiaturę oraz opcjonalny dysk mSATA SSD z technologią Intel Rapid Start dla szybkiego startu systemu i wychodzenia z trybu uśpienia.

 

Sugerowane ceny producenta:

 

Inspiron 15R: Dostępny w cenie od 2599 PLN
Inspiron 17R: Dostępny w cenie od 2699 PLN
Inspiron 15R Special Edition: Dostępny w cenie od 2999 PLN
Inspiron 17R Special Edition: Dostępny w cenie od 3599 PLN
Inspiron 14z: Dostępny w cenie od 2999 PLN

 

Sprawdź ofertę laptopów Dell dostępnych w sprzedaży na DellPromocje.