• Sprzęt komputerowy Dell
  Sprzęt komputerowy Dell
 • Sprzęt komputerowy Dell
  Sprzęt komputerowy Dell
 • Sprzęt komputerowy Dell
  Sprzęt komputerowy Dell
 • Dell dedykowany dla Windows 8
  Dell dedykowany dla Windows 8
 • Dell dedykowany dla Windows 8
  Dell dedykowany dla Windows 8
 • Dell dedykowany dla Windows 8
  Dell dedykowany dla Windows 8

Nowy sprzęt komputerowy Dell dedykowany dla Windows 8

 

Dell ogłasza nadejście nowej ery, przedstawiając zaprojektowane od podstaw urządzenia konsumenckie i biznesowe, opracowane pod kątem nowego systemu operacyjnego Microsoft. Inspirujące konstrukcje, umożliwiają pełne wykorzystanie funkcji systemu Windows 8, zapewniają nowe doznania i pozwalają wykorzystać obsługę dotykową.


Dell wprowadza do sprzedaży tablet Latitude 10, Ultrabooka Latitude 6430u, komputer All-in-One OptiPlex 9010 z ekranem dotykowym oraz Inspiron 15z. Nowe systemy dołączają do wcześniej ogłoszonych rozwiązań – połączenia Ultrabooka i tabletu - XPS 12 oraz komputera z ekranem dotykowym All-in-One XPS One 27.


Dzięki nowym produktom klienci nie muszą już nosić ze sobą wielu urządzeń, co pozwala oszczędzać czas i zwiększa produktywność. Jednocześnie atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe urządzenia oferują duży poziom bezpieczeństwa i łatwość obsługi.


Połączenie nowych urządzeń Dell z oprogramowaniem Microsoft umożliwi klientom tworzenie i korzystanie z treści w nowy, ekscytujący sposób”, powiedział Sam Burd, wiceprezes i dyrektor generalny działu Personal Computer Product Group w Dell. „Kompleksowo odświeżamy wszystkie nasze produkty do użytku prywatnego i biznesowego pod kątem systemu Windows 8. Te stylowe urządzenia są wyposażone w intuicyjne interfejsy dotykowe i charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa i łatwością w zarządzaniu oczekiwaną przez działy IT, a dzięki nowym funkcjom zapewniają dostęp do danych oraz aplikacji w dowolnym czasie i miejscu.


Dell wykorzystał dotychczasowe doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w swoim najnowszym urządzeniu - XPS 12. Wykorzystano nowoczesny i elegancki obracany ekran dotykowy, który zaprojektowano z myślą o wykorzystaniu możliwości Windows 8. W rezultacie powstało rozwiązanie wykorzystujące najlepsze cechy dwóch typów urządzeń – pełnej wszechstronności Ultrabooka i wygody korzystania z tabletu.


Innowacyjny system mocowania ekranu pozwala na łatwą zmianę trybu pracy - laptopa lub tabletu, a sama matryca HD charakteryzuje się o 97 procent większą ilością pikseli niż standardowy wyświetlacz HD. Rezultatem jest wyjątkowo ostry obraz znacznie poprawiający komfort podczas czytania oraz oglądania zdjęć i filmów. XPS 12 to urządzenie wyróżniające się wzornictwem, wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium i włókna węglowe. Corning Gorilla Glass zapewnia też wyjątkową odporność ekranu za zarysowania i uderzenia.


10-calowy tablet Latitude 10 łatwo i bezpiecznie dopasuje się do istniejącego środowiska IT firmy, umożliwiając przy tym korzystanie z wielu funkcji multimedialnych. Tablet jest zgodny z większością akcesoriów zewnętrznych i kompatybilny z nowoczesnymi aplikacjami dla systemu Windows. Podobnie jak wszystkie biznesowe produkty Dell, Latitude 10 można łatwo połączyć z używanymi w firmie konsolami do zarządzania, jest także wyposażony w wymienną baterię i niezawodne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo, takie jak Dell Data Protection | Encryption, które umożliwia szyfrowanie danych począwszy od dysku twardego a kończąc na portach USB.

 

Z myślą o takich branżach, jak opieka zdrowotna i administracja publiczna, na początku 2013 roku tablet będzie wyposażony w opcjonalny czytnik linii papilarnych i kart czipowych, umożliwiający dwustopniowe uwierzytelnianie użytkownika. Dodatkowe zalety modelu Latitude 10 to długi czas pracy na baterii, wynoszący nawet 18 godzin, opcjonalna stacja dokująca zwiększająca wydajność pracy i aktywny rysik. Urządzenie, doskonale sprawdzające się zarówno w biurze, jak i w domu, będzie dostępne dla wszystkich klientów Dell.


Latitude 6430u, pierwszy biznesowy ultrabook firmy Dell, to przykład równowagi między estetyką a funkcjonalnością – urządzenie wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem i niewielkimi rozmiarami, a przy tym zapewnia bezpieczeństwo i łatwość obsługi, które są niezbędne podczas długiej pracy. Latitude 6430u to także wszechstronny Ultrabook o wyjątkowej trwałości, czego dowodem jest zaliczenie testów wytrzymałościowych MIL-STD-810G wykonywanych na zlecenie armii Stanów Zjednoczonych. Jako pierwszy na rynku wyposażono go w bezprzewodową stację dokującą wykorzystującą technologię WiGig umożliwiającą bezprzewodową komunikację z prędkością wielu gigabitów na sekundę na potrzeby przesyłu danych, obrazu i dźwięku. Dzięki długiej pracy na baterii, wynoszącej nawet 10 godzin, można przez cały dzień obyć się bez źródła prądu, co z pewnością zainteresuje często przemieszczających się menedżerów.


Zastosowanie w firmie interfejsu dotykowego zwiększa efektywność i ułatwia współpracę, ale niektórzy pracownicy mogą nie dysponować wystarczającą ilością miejsca na biurku. W tej kategorii Dell oferuje zgrabny 23-calowy komputer All-in-One OptiPlex 9010, który zapewnia dużą wydajność, a jednocześnie nie zajmuje wiele miejsca. Z opcją ekranu wielodotykowego, stałej lub obracanej kamery i podstawy, jest zoptymalizowany pod kątem Microsoft Lync, co zwiększa możliwości podczas pracy w systemie Windows 8.


Dell prezentuje także Ultrabooka Inspiron 15z, które jest idealnym rozwiązaniem do wykorzystywania w wolnym czasie lub na urlopie. Opcjonalny wyświetlacz dotykowy oraz bogactwo funkcji mimo niewielkich rozmiarów – Inspiron 15z to komputer dla tych, którzy zawsze oczekują czegoś więcej – więcej miejsca na ekranie, więcej możliwości rozrywki i więcej mocy procesora. Ultrabook o grubości nieprzekraczającej 2,5 centymetra, charakteryzuje się doskonałą wydajnością i trwałością baterii, a jego dodatkową zaletą jest atrakcyjne aluminiowe wykończenie.


Dell aktualizuje również ofertę urządzeń peryferyjnych. Obejmuje ona 23-calowy monitor wielodotykowy S2340T i bezprzewodowy touchpad TP713, również zoptymalizowane pod kątem funkcji systemu Windows 8. S2340T, pierwszy wielodotykowy monitor firmy Dell opracowany z myślą o multimediach, wyróżnia się oryginalnym wyglądem, dużą wydajnością i możliwością dostosowania wielu parametrów, jest także wyposażony w podstawę odchylaną do 90 stopni.


W przeciwieństwie do większości touchpadów TP713 reaguje na dotyk całą powierzchnią, co ułatwia wykonywanie gestów przewijania, rozsuwania i zsuwania. Użytkownicy mogą dotykać gładkiej i trwałej szklanej płytki wieloma palcami, co zwiększa funkcjonalność nowych aplikacji w Windows 8.


Monitor S2340T i touchpad TP713, charakteryzujące się bezproblemową, intuicyjną obsługą, ułatwiają korzystanie z systemu Windows 8 na wszystkich komputerach firmy Dell, pomagając efektywnie i komfortowo realizować swoje projekty.


Dostępność i ceny:

 

 • XPS 12 – od 5699 PLN brutto
 • XPS 13 – od 5499 PLN brutto
 • Inspiron 15z z ekranem dotykowym – od 2999 PLN brutto
 • Monitor S2340T – 2438,21 PLN netto
 • Touchpad bezprzewodowy TP713 – 218,70 PLN netto
 • Tablet Latitude 10 – od 2824 PLN netto
 • OptiPlex 9010 All-in-One z ekranem dotykowym – od 6050 PLN netto
 • Ultrabook Latitude 6430u – cena od 4904 PLN netto