NETLAND COMPUTERS to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które zajmuje się nowoczesnymi technologiami IT. Rdzeniem naszej działalności jest dystrybucja sprzętu IT, kompleksowa obsługa firm oraz tworzenie webowych aplikacji dedykowanych.

 

Jako firma informatyczna zajmujemy się również inwestowaniem we własne portale internetowe i aplikacje webowe. Obecnie jesteśmy właścicielami następujących serwisów internetowych:

 

www.netlandcomputers.pl - główna firmowa witryna, która umożliwia między innymi korzystanie z bezpłatnej pomocy technicznej dzięki wykorzystaniu aplikacji livechat. Z naszej strony klienci mogą bezpłatnie pobierać sterowniki do markowego sprzętu komputerowego.

 

www.dellpromocje.pl – jesteśmy jednym z większych zarejestrowanych partnerów DELLa. Wysoka sprzedaż gwarantuje nam korzystny poziom rabatów nieosiągalny dla mniejszych firm. Dlatego też nasi klienci mogą liczyć na niewygórowane ceny i najlepsze oferty sprzętowe.

 

www.netland24.pl – wielki sklep internetowy zajmujący się sprzętem IT. Jest to największy sklep internetowy oferujący zarówno asortyment nowy (prawie 6000 pozycji) oraz odnowiony sprzęt poleasingowy. Takie połączenie sprawia, że każdy klient może u nas wybrać towar, który będzie idealny pod względem wymagań sprzętowych oraz możliwości finansowych.

 

www.hppartner.pl - sklep z laptopami, komputerami, drukarkami i serwerami marki Hewlett Packard. Stworzony sklep HP jest częścią Netland Computers, grupy zajmującej się branżą komputerową od niemal 20 lat.

 

www.applesklep.eu - sklepy specjalizujące się w produktach Apple. Asortyment sklepu to iPad, iPod, iPhone, komputery Mac oraz dedykowane akcesoria.

 

www.ricohsklep.pl - sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) renomowanej marki Ricoh.

 

www.konicaminolta.kalisz.pl - internetowy sklep z drukarkami i urządzeniami drukującymi renomowanej marki Konica Minolta.

 

www.tonerytusze.kalisz.pl - tonery do drukarek, ale również wysokiej jakości zamienniki, które umożliwiają wydajną i ekonomiczną pracę przy zachowaniu wysokiej jakości druku.

 

www.szkolaeu.pl - projekt przygotowany z myślą o potrzebach polskich szkół XXI wieku.

 

www.twojawypozyczalnia.pl - internetowa aplikacja do zarządzania wypożyczalnią. To najbardziej rozbudowana i najbardziej funkcjonalna aplikacja dedykowana na rynek wypożyczalni w Polsce.

 

www.wypozycz.pl – największa w Polsce baza wypożyczalni. Portal umożliwia łatwe i szybkie wyszukiwanie wypożyczalni produktów z różnych branż. Wypożycz.pl, jako najlepszy branżowy katalog wypożyczalni w sieci ułatwia dotarcie do tysięcy firm, porównanie ofert i wybranie najlepszej w danej kategorii. Z nami oszczędzasz swój czas i pieniądze.

 

www.wynajemIT.pl - Wynajem sprzętu komputerowego, wypożyczenie komputerów, notebooki wynajem.

 

www.likwidacjaIT.pl - Likwidacja sprzętu komputerowego, skup laptopów, skup komputerów, skup monitorów i pozostałych sprzętów.

 

www.nieprzegap.com - "Komputery poleasingowe lepsze niż nowe". Komputery używane, notebooki używane, komputery poleasingowe, laptopy poleasingowe.