DELL

 

DELL to amerykańska korporacja zajmująca się produkcją komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. Sławę zdobyła przedewszystkim za sprawą komputerów osobistych i laptopów. Produje także serwery i urządzenia zewnętrzne takie jak drukarki czy palmptopy.

 

Usługi Grupy BRE Banku zapewniają kompleksową ofertę finansową dostosowaną do potrzeb zarówno Klientów instytucjonalnych, Private Banking jak i indywidualnych.

 

Krajowy Rejestr Długów to legalna, stale aktualizowana baza informacji o dłużnikach i solidnych płatnikach. Trafiają tam ci, którzy dotychczas uporczywie unikali płacenia swoich długów. W KRD znaleźli się również ci, którzy pozostają obojętni na przedsądowe, sądowe oraz egzekucyjne działania i wezwania do zwrotu należności.

 

Przelewy24 to serwis adresowany do wszystkich serwisów o charakterze e-commerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Przelewy24 to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby Twoi klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają nam zaproponować bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych.

 

 

Wypożycz - Polski serwis skupiający wypożyczalnie z różnych branż zajmujące się wynajmem m.in. samochodów, przyczep, camperów, komputerów, sprzętu gastronomicznego, sprzetu sportowego i rekreacyjnego, maszyn, odzieży, narzędzi czy sprzętu audio-wizualnego.

 

 

Elzab

Elzab produkuje najwyższej jakości urządzenia elektroniczne, których sprzedaż przynosi akcjonariuszom Spółki godziwy zysk, a ich użytkowanie sprawia satysfakcję naszym klientom i pomaga w ich działalności. Chcemy być jedną z najlepszych firm elektronicznych w kraju, która będzie wychodzić naprzeciw wymaganiom nowoczesnej cywilizacji XXI wieku.

 

 

timecamp

TimeCamp to narzędzie które w tle gromadzi informacje o tym jak wykorzystywany jest czas, i dostarcza gotowe raporty, które pomaga lepiej gospodarować czasem pracy i zwiększać efektywność pracy. TimeCamp to elastyczne i nowoczesne rozwiązanie, które powoduje że monitorowanie czasu spędzanego przed komputerem staje się przyjemne i wciągające. Monitorowanie odbywa się automatycznie, bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika, co powoduje, że ludzie są bardziej skupieni i zaangażowani w wykonywaną pracę. Prosty akt monitorowania czasu, znacząco zwiększa efektywność pracy.

 

Ricoh to wiodący producent drukarek, kserokopiarek i profesjonalnych systemów drukujących. Z powodzeniem od wielu lat tworzy jedne z najlepszych rozwiązań w dziedzinie druku. Oferta Ricoh obejmuje oprogramowanie, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki laserowe i żelowe, urządzenia szerokoformatowe, faksy, powielacze cyfrowe, urządzenia produkcyjne na papier cięty i ciągły, projektory i wyspecjalizowane produkty branżowe. Jesteśmy jednym z autoryzowanym dystrybutorów firmy Ricoh w Polsce. Sprzedaż drukarek Ricoh prowadzimy za pośrednictwem sklepu internetowego Ricoh Sklep.

 

 

Konica Minolta to jeden z największych producentów rozwiązań biurowych na świecie. Jest czołowym dostawcą urządzeń do przetwarzania obrazów - oferuje urządzenia, usługi i rozwiązania niezbędne we wszystkich dziedzinach profesjonalnego przetwarzania obrazu. W ofercie firmy znajdują się produkty dla biznesu: kolorowe i czarno-białe systemy kopiująco-drukujące, drukarki, faksy, minilaby. Sprzedaż drukarek Konica Minolta prowadzimy za pośrednictwem sklepu internetowego Konica Minolta Sklep.

 

 

Microsoft to firma, która pomaga ludziom i firmom na całym świecie wykorzystywać w pełni swój potencjał. Jest dostawcą zaawansowych rozwiązań. Ich flagowymi produktami są system operacyjny Microsoft Windows oraz pakiet biurowy Microsof Office.