Dell wprowadził do sprzedaży wyjątkowy projektor - Dell S500 z lampą rtęciową.


Główną zaletą Dell S500 jest wyświetlanie obrazu w trybie tzw. "krótkiego rzutu". Oznacza to, że możemy patrzeć na duży obraz z tak bliska jak nigdy dotąd. Projektor potrafi wyświetlić obraz o przekątnej około 2 m (80 cali) z odległości zaledwie 0,51 m (20 cali). To nie lada wyczyn. Dzięki niewielkiej odległości między projektorem, a obrazem cienie pojawiające się na ekranie przechodzą już do historii. Rozdzielczość obrazu jaką jesteśmy w stanie osiągnąć za pomocą Dell S500 to 1280 x 800. Proporcje obrazu to 16:10. Ważną cechą jest również obsługa rozdzielczości HD 720p.

Dell projektor S500

Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania do komunikacji bezprzewodowego modułu. Pozwala on na podłączenie do projektora aż 30 komputerów jednocześnie i obsługę do 4 obrazów na jednym ekranie.

 

Aby móc korzystać z projektora nie trzeba także podłączać komputera. Do tego celu projektor używa programów programów PtG Converter i USB Viewer. USB Viewer zapewnia wyświetlanie projekcji z dysku USB metodą „podłącz i wyświetl” oraz bezprzewodowe przesyłanie dźwięku to zaawansowane funkcje dostępne razem z funkcją bezprzewodową.

 

Idealny dla szkolnictwa


Dzięki Dell S500 można przenieść nauczanie w szkole na nowy poziom. Zapewnia wyświetlanie dużych, wyraźnych obrazów na niemal dowolnej powierzchni i wykorzystaj możliwości wyświetlania w technologii 3D3. Uczniowie lub studenci z pewnością będą zachwyceni przeniesieniem się z podręcznika na ekran oraz niebywałej ostrości obrazu.

 

Dell projektor S500

 

Za jakości obrazu odpowiada nowa technologię DLP® oraz BrilliantColorTM. Powyższe technologie zapewniają, że z każdego miejsca na sali widok będzie idealny.

 

Dużą zaletą jest także optymalna jasność - 3200 lumenów ANSI (maksymalnie) i kontraście wynoszącym typowo 2300:1 (pełna moc/wyłączony).

Dell projektor S500

Projektor wyposażony został w bogatą gamę opcji łączności, takie jak podwójne gniazdo VGA, gniazda HDMI, S-Video, RJ45, USB (wyświetlacza USB) i mikrofon.

 

Na pochwałę zasługuje również fakt, że Dell zapewnia dłuższy okres eksploatacji dla projektora. Pracę bez przerw zapewnia lampa o żywotności do 3000 godzin5 (w trybie ekonomicznym). W przypadku projektora przymocowanego do ściany wymiana żarówki jest równie łatwa co w zwykłej lampie. Dodatkowo projektor Dell S500 jest chroniony 2-letnią zaawansowaną usługą wymiany firmy Dell i ograniczoną gwarancją na sprzęt z możliwością wydłużenia do 5 lat.

 

Sprawdź cenę projektora Dell S500 w naszym sklepie internetowym.