• Aktualizacja Windows 7 do Windows 8
    Aktualizacja Windows 7 do Windows 8

Promocyjna aktualizacja komputerów DELL do Windows 8

 

Firma Dell uczestniczy w programie aktualizacji komputerów z systemem Windows 7 do Windows 8. Promocyjnej aktualizacji systemu w kwocie 69 PLN mogą dokonać Klienci, którzy zakupili komputer z Windows 7 po 2 czerwca br.


Pytanie: ile kosztuje uaktualnienie do Windows 8 Pro?

Odpowiedź: system w okresie trwania promocji wyceniono na 129 złotych dla użytkowników Windows XP, Vista oraz 7. Istnieje również druga opcja uprawniająca do zakupu za jedyne 69 złotych. W drugim przypadku promocja dotyczy tylko osób, które zakupiły nowy komputer z Windows 7 po 2 czerwca tego roku.

P: czy powyższe ceny dotyczą systemu w opakowaniu?

O: nie, wyłącznie instalacji wykonywanych za pomocą programu pobranego z internetu. Zakup uaktualnienia w wersji pudełkowej kosztuje około 249 złotych. Podczas aktualizacji można zamówić opcjonalny nośnik DVD z płytą instalacyjną Windows 8.

P: do kiedy obowiązuje promocja Microsoftu?

O: wspomniane wyżej ceny obowiązują do 31 stycznia 2013 roku. Microsoft po tym terminie może, ale wcale nie musi przedłużyć promocję.

P: jak dokonam uaktualnienia do Windows 8 Pro?


O: w tym celu musimy tylko pobrać mały program, który zainicjuje instalator online. Wszystkie wskazówki związane z procesem aktualizacji będą wyświetlane na kolejnych oknach programu. Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8 sprawdzi zainstalowane oprogramowanie i wyświetli stosowny raport. Płatności za aktualizację dokonuje się bezpośrednio za pośrednictwem asystenta aktualizacji.

Pobierz Asystenta uaktualnienia do systemu Windows 8