Zobacz wszystkie serwery DELL PowerEdge Tower i Rack

Pełna oferta serwerów DELL

szukasz serwera Dell - zapytaj

 

SERWERY DELLSerwery Dell bezpieczeństwo twojej firmyTo niezbędne urządzenia w każdym przedsiębiorstwie. Serwery Dell stanowią główny punkt sieci, miejsce, z którego zarządza się jej pozostałymi elementami, danymi bądź urządzeniami peryferyjnymi. Najogólniej można podzielić je na serwery hardware'owy (czyli sprzętowy) i serwery software'owe (czyli programowe). Serwer Dell to główny komputer realizujący określone zadania na rzecz innych komputerów połączonych w sieć. Coraz częściej serwery Dell wykorzystuje się również w domu do przechowywania i archiwizacji danych cyfrowych: filmów, muzyki, zdjęć.

Firma Dell oferuje różne typy serwerów: serwery Dell montowane w szafie serwerowej, kasetowe serwery Dell czy serwery Dell typu Tower. Elastyczne serwery Dell PowerEdge zaprojektowane zostały z myślą o wykorzystaniu w wersji kasetowej, do zamontowania w szafie serwerowej i w obudowie wieży.   

Serwery Dell – wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo


Przygotowane do ciągłej pracy serwery Dell gwarantują bezpieczne przechowywanie danych. Wyposażone są w szybkie i bardzo pojemne dyski twarde, dużą pojemność RAM, najlepsze procesory oraz specjalny system zasilania awaryjnego.

Serwery Dell – przystosowane do zróżnicowanych wymagań


W każdej firmie serwery Dell mogą spełniać nieco odmienne zadania. Komputer serwerowy spełnia różne funkcje: umożliwia zarządzanie siecią wewnętrzną, dysponowanie oprogramowaniem, udostępnianie urządzeń peryferyjnych, zabezpieczanie danych poprzez tworzenie kopii zapasowych, archiwizację danych.

Serwery Dell – montowane w szafie serwerowej


Wiodąca w branży wydajność i skuteczność. Serwery Dell montowane w szafie serwerowej maksymalizują jej wydajność.   

Serwery Dell kasetowe


Prostota w obsłudze i szybkość charakteryzują serwery Della. Co więcej urządzenia te generują znacznie mniej ciepła.   

Serwery Dell w obudowie typu tower


Przystępne i elastyczne w swoich możliwościach. Serwery Dell w obudowie Tower to świetna wydajność i niewygórowana cena.

Serwery Dell na zamówienie


Urządzenia typu serwery Dell powinny zawsze być optymalnie dostosowane do potrzeb konkretnej firmy. Dlatego na stronach dellpromocje.pl nie oferujemy wybranych modeli. Sprzedajemy wszystkie modele na zamówienie klienta. Jeżeli zamierzają Państwo nabyć serwery Dell, prosimy o kontakt mailowy kontakt@dellpromocje.pl bądź telefoniczny +48 62 753 48 67 z naszym konsultantem. Po przeanalizowaniu Państwa potrzeb nasz konsultant doradzi i wybierze najkorzystniejsze dla Państwa pozycje spośród oferty serwerów Dell, a następnie wynegocjuje atrakcyjne rabaty w Dell Polska i przedstawi Państwu naszą cenę.
Zapraszamy!